Ένα νοερό ταξίδι στο εξωτικό Μαρόκο και στις επαρχιακές πόλεις του Μεξικού χάρισε ο Στέλιος Κουδουνάρης στους θεατές του show του για την Άνοιξη/ Καλοκαίρι 2020. Εμπνευσμένος από την αρχιτεκτονική του Luis Barragan, ο σχεδιαστής χρησιμοποίησε έντονες, ζωηρές μονοχρωμίες και αέρινα υφάσματα που άλλαζαν μορφή με κάθε δυναμικό βήμα των μοντέλων στη πασαρέλα.
![Beauty Line-Up: Ένας προορισμός, δυο φαντασμαγορικά shows-1](https://vogue.gr/wp-content/uploads/2019/11/2_007_511_0384.jpg-e1573145438997.jpg)
![Beauty Line-Up: Ένας προορισμός, δυο φαντασμαγορικά shows-2](https://vogue.gr/wp-content/uploads/2019/11/6_170_426_7567.jpg-e1573145566764.jpg)
Οι μοντέρνες αμαζόνες του Κουδουνάρη ξεπρόβαλλαν μέσα από ένα εικονικό φοινικόδασος, φορώντας ολόσωμες φόρμες με ενσωματωμένες βάτες, μάξι φορέματα με 70s αναφορές, καθώς και ριγέ ψηλόμεσα παντελόνια, total δερμάτινα κροκό looks και εφαρμοστά mini cocktail dresses με φουσκωτά μανίκια. Η κάθε εμφάνιση ολοκληρωνόταν από εμβληματικά beauty looks, τα οποία υλοποίησε στα παρασκήνια η δημιουργική ομάδα της Wella Professionals.
![Beauty Line-Up: Ένας προορισμός, δυο φαντασμαγορικά shows-3](https://vogue.gr/wp-content/uploads/2019/11/2_037_511_0586.jpg-e1573145777989.jpg)