Το Dove καταρρίπτει για άλλη μια φορά το στερεότυπο της τελειότητας, με τη νέα παγκόσμια καμπάνια του “#ΔείξτεEμάς#” και πρωταγωνίστριες αληθινές γυναίκες, χωρίς καμία ψηφιακή παραμόρφωση. 170 γυναίκες από 35 χώρες ποζάρουν στο φακό 125 φωτογράφων από όλο τον κόσμο, στο μεγαλύτερο άλμπουμ φωτογραφιών (5.000) σε συνεργασία με τα πρακτορεία Getty Images και GirlGaze. Όλες κλήθηκαν να αναδείξουν την προσωπική τους δυναμική και τον καλύτερό τους εαυτό, φιλοσοφία που πρεσβεύει η μάρκα από τη στιγμή της ίδρυσής της.
![Zenazi Msusa Αυθεντική ομορφιά: Μια πρωτοβουλία για τις γυναίκες-1](https://vogue.gr/wp-content/uploads/2019/07/2-1.jpg)
![Zhila Shariat Αυθεντική ομορφιά: Μια πρωτοβουλία για τις γυναίκες-2](https://vogue.gr/wp-content/uploads/2019/07/1-1.jpg)