Το πιο εμπνευσμένο μακιγιάζ των τελευταίων ετών φέρνει θριαμβευτικά στο προσκήνιο την αύρα περασμένων δεκαετιών και το αμίμητο στιλ της Twiggy, της Jean Shrimpton και της Jane Birkin.
![Το μακιγιάζ έγινε με ψεύτικες βλεφαρίδες Velour, Sheer Highlighting Duo (Reflects Gilt) και ματ κραγιόν Lip Color (White Suede), Tom Ford. Μεταξωτό κεντημένο φόρεμα και μανίκια με χάντρες, Moschino. Επιχρυσωμένα σκουλαρίκια, Bonheur Jewelry. Full Lashes: Το μοντέρνο πνεύμα των ’60s-1](https://vogue.gr/wp-content/uploads/2019/08/DSF3278.jpg)
![Το μακιγιάζ έγινε με ψεύτικες βλεφαρίδες Velour, φον-ντε-τεν Maestro Fusion Make up SPF15 (Νο 03), κονσίλερ Power Fabric High Coverage Liquid Concealer (No 02), Neo Nude A-Highlight (No 11) και κραγιόν Rouge D’Armani Matte (No 101 Scene), Giorgio Armani. Σκουλαρίκια με χάντρες, Missoni. Full Lashes: Το μοντέρνο πνεύμα των ’60s-2](https://vogue.gr/wp-content/uploads/2019/08/DSF3470.jpg)
Το πιο εμπνευσμένο μακιγιάζ των τελευταίων ετών φέρνει θριαμβευτικά στο προσκήνιο την αύρα περασμένων δεκαετιών και το αμίμητο στιλ της Twiggy, της Jean Shrimpton και της Jane Birkin.
Δημοσιεύτηκε στο τεύχος Αυγούστου/Σεπτεμβρίου της Vogue Greece.
Photographer: Kat Irlin Makeup Artist: Frankie Boyd @ Streeters Fashion Editor: Anna Katsanis @ Brydges Mackinney
Makeup: Frankie Boyd @ Streeters using Tom Ford and False Lashes by Velour Hair: Claudio Belizario using Christophe Robin Paris Photographer’s Assistant: Ros Hayes Fashion Assistant: Paulina Castro Ogando Model: Mathilde Brandi @ Silent Models Shot at ODR Studios