Η μόδα είναι ένα αέναο παιχνίδι και ο καλλιτεχνικός διευθυντής των γυναικείων συλλογών του οίκου Louis Vuitton το ξέρει πολύ καλά. Ο ταλαντούχος Nicolas Ghesquière ποντάρει ό,τι έχει στα χέρια του και απογειώνει την έννοια του ρίσκου με την Game On συλλογή που εμπνέεται από τη μαγεία της τράπουλας.
![Game On: Η Léa Seydoux παίζει το πιο δυνατό της χαρτί για τον Louis Vuitton-1](https://vogue.gr/wp-content/uploads/2020/11/406cfa9f4f7844efa868ce0d5416a9d5.jpg)
Σπαθιά, Ντάμες, Ρήγες και άλλοι γνωστοί πρωταγωνιστές των τυχερών παιχνιδιών παίρνουν τη θέση τους στο παιχνίδι που στήνει ο Ghesquière και με σύμμαχο την πρέσβειρα του οίκου, ηθοποιό Léa Seydoux, στήνουν μια νέα κολεξιόν με έμφαση στη φαντασία, το όνειρο και το ταξίδι.
![Game On: Η Léa Seydoux παίζει το πιο δυνατό της χαρτί για τον Louis Vuitton-2](https://vogue.gr/wp-content/uploads/2020/11/Flaunt-Louis-Vuitton-Game-On-3.jpg)
Όλο το σκηνικό δημιουργεί μια ονειρική γεωμετρία με statement κομμάτια που θα κάνουν τη διαφορά. Ready-to-wear, αξεσουάρ και παπούτσια ανατρέπουν τα συνηθισμένα, ενώ το χαρακτηριστικό μονόγραμμα του οίκου επανφευρίσκεται με φόντο ενδιαφέροντα και πρωτότυπα background, με χρώματα που έρχονται σε έντονη αντίθεση μεταξύ τους. Πολύ αγαπημένη, η τσάντα σε σχήμα καρδιάς που βλέπουμε για πρώτη φορά.