Οι γήινες, ζεστές αποχρώσεις έχουν επιστρέψει μαζί με το φθινόπωρο και είναι ό,τι καλύτερο για να δώσουμε μια έξτρα δόση cozyness στα σύνολά μας. Σε αυτό το mood, must-have παντελόνι της σεζόν είναι φυσικά το μπεζ, το οποίο αποτελεί ένα από τα πιο ευέλικτα κομμάτια που μπορούμε να αποκτήσουμε. Πιο ανοιχτό, πιο σκούρο ή καμηλό, το μπεζ παντελόνι συνδυάζεται με τα πάντα και είναι ιδανικό για να αναβαθμίσουμε το workwear μας. Chino, baggy και boyfriend, μπορείτε να το εντοπίσετε σε κάθε στιλ και να επενδύσετε σε αυτό που ταιριάζει περισσότερο στη σιλουέτα σας. Για να εμπνευστείτε ως προς το πώς να το φορέσετε, συγκεντρώσαμε παρακάτω τα πιο ωραία outfit με πρωταγωνιστή το μπεζ παντελόνι απευθείας από τις πασαρέλες:
![Fendi Μπεζ παντελόνι: Τα πιο ωραία outfit για τον χειμώνα-1](https://vogue.gr/wp-content/uploads/2021/11/fendi_waw2122_11.jpg)
Φορέστε μπεζ εφαρμοστό παντελόνι με πλεκτά τοπ για μοντέρνα everyday looks. Mια τσάντα με print θα ολοκληρώσει το look.
![Alberta Ferretti Μπεζ παντελόνι: Τα πιο ωραία outfit για τον χειμώνα-2](https://vogue.gr/wp-content/uploads/2021/11/ferretti_waw2122_19.jpg)