Η επιλογή του κατάλληλου δώρου για τα αγαπημένα σου πρόσωπα συχνά καταλήγει να ‘ναι ζόρικη υπόθεση, ειδικά αν προσπαθείς να αποφύγεις τις… γενικούρες και να τους χαρίσεις κάτι προσωπικό που να άπτεται των ενδιαφερόντων τους. Εμείς σου έχουμε το τέλειο hook: τον καφέ! Σίγουρη επιλογή αφού δεν υπάρχει άνθρωπος που να μην του αρέσει, θα αποτελέσει το ιδανικό κόνσεπτ για τα δώρα σου. Έχεις λοιπόν κολλητό ή κολλητή που να του/της αρέσει ο καφές; Σούπερ! Έλα να δούμε προτάσεις δώρων κομμένες και ραμμένες στα μέτρα τους!
Κούπα ταξιδιού Sentio Florals
Αν ο φίλος ή η φίλη σου μετακινείται πολύ και συχνά, πηγαινοέρχεται καθημερινά στο γραφείο ή αρέσκεται στις βόλτες και τις εκδρομές, τότε να είσαι σίγουρος ότι θα βρει εξαιρετικά χρήσιμη την κούπα Sentio Florals. Δεν πρόκειται όμως για μια τυχαία κούπα ταξιδιού. Είναι κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι που της επιτρέπει να διατηρεί το ρόφημα στο εσωτερικό της (χωρητικότητας 360 ml) σε σταθερή θερμοκρασία, έτσι ώστε να το απολαμβάνεις όπως πρέπει, ζεστό ή κρύο. Το δε στόμιό της κλείνει με απόλυτη ασφάλεια, εξασφαλίζοντας πως δε θα υπάρξουν διαρροές. Όσο για το φλοράλ design της, είναι απίστευτα χαριτωμένο και σε ζωηρά χρώματα, ξεχωρίζοντας όπου κι αν βρεθεί -από τσάντα, μέχρι τραπέζι.