Εμπνευσμένο από μια πρωτόγνωρη αίσθηση ελευθερίας, το άρωμα Coach Dreams, μας προσκαλεί να ζήσουμε ένα ταξίδι χωρίς όρια μέσα από το φρέσκο χυμό του. Η ιδέα αυτή εκφράστηκε δημιουργικά με μια καμπάνια που γυρίστηκε έξω από το Los Angeles με δυο φίλες που εκπληρώνουν το όνειρο τους, ένα road trip.
![Coach Dreams: Βρήκαμε το άρωμα που μας προκαλεί να ζήσουμε τα όνειρα μας-1](https://vogue.gr/wp-content/uploads/2020/03/COACH_DREAMS_BTS-Image-1.jpg)
Υπό την καθοδήγηση του σκηνοθέτη και φωτογράφου Fabien Baron, τα μοντέλα Jean Campbell και η Binx Walton παίρνουν μέρος σε μια περιπέτεια στην έρημο, όπου όλα μπορούν να συμβούν.