Το απαράμιλλο στυλ του Karl Lagerfeld και η καινοτομία της L’Oréal Paris συναντιούνται σε μια μοναδική συνεργασία. Πρόκειται για μια limited edition σειρά μακιγιάζ, ένα φόρο τιμής στο θρυλικό σχεδιαστή που πάντα θαύμαζε την καλαισθησία και την ομορφιά.
![Karl Lagerfeld x L’Oréal Paris: Παριζιάνικη ομορφιά-1](https://vogue.gr/wp-content/uploads/2019/09/1-4.jpg)
Πάντα με την υπογραφή του εμβληματικού brand ομορφιάς, η σειρά Karl Lagerfeld x L’Oréal Paris αποτελείται από μάσκαρα, graphic eyeliner, μια παλέτα σκιών, ένα highlighter, καθώς και έξι κραγιόν σε διαφορετικές αποχρώσεις, από το απαλό nude μέχρι το έντονο μωβ. Η επιτομή της γυναικείας κομψότητας εσωκλείεται σε ένα φθινοπωρινό μακιγιάζ με rock- chic διάθεση που απευθύνεται σε κάθε σύγχρονη γυναίκα.