Αυτός ο χειμώνας θα έχει πολύ χρώμα, και αυτό αποδεικνύεται τόσο από το street style, όσο και από τις πασαρέλες. Ανάμεσα στις πιο hot αποχρώσεις τώρα (κυπαρισσί, μοβ και κόκκινο), βρίσκεται και το ροζ, ένα άκρως θηλυκό και elegant χρώμα που από πέρυσι έχει επιστρέψει δυναμικά. Aπό πρωινά σύνολα με έμφαση την άνεση, σε glam βραδινά με τα οποία θέλουμε να εντυπωσιάσουμε, το styling με ροζ κομμάτια έχει γίνει το αγαπημένο των fashionistas.
Τα πιο ωραία pink look και όλους τους τρόπους να φορέσετε ροζ τώρα θα τους βρείτε εδώ:
Casual chic
View this post on Instagram
View this post on Instagram