Πρακτικός ρομαντισμός εμπνευσμένος από την ταινία «Η αιώνια λιακάδα ενός καθαρού μυαλού» για βόλτες σε ηλιόλουστα ή βροχερά τοπία μόλις πιάσουν τα πρώτα κρύα.
I’m Clementine By The Way
![Από αριστερά: Τζάκετ, φούστα και μπότες από δέρμα και πουκάμισο από ελαστική οργάντζα, όλα Prada Boutique. Κασμιρένια γάντια, Falconeri Boutique. Μπουφάν από πολυέστερ και βαμβακερό κοτλέ παντελόνι, Sisley. Βαμβακερό πουκάμισο, Polo Ralph Lauren. Κασμιρένιο κασκόλ και σκουφί, Falconeri Boutique. Δερμάτινα μποτάκια Salvatore Ferragamo, Kalogirou. Η αιώνια λιακάδα ενός καθαρού μυαλού: Looks εμπνευσμένα από την ταινία-1](https://vogue.gr/wp-content/uploads/2020/11/V17_miss-vogue-anoigma.jpg)
©Anna Daki
1/9
Πρακτικός ρομαντισμός εμπνευσμένος από την ταινία «Η αιώνια λιακάδα ενός καθαρού μυαλού» για βόλτες σε ηλιόλουστα ή βροχερά τοπία μόλις πιάσουν τα πρώτα κρύα.
Photographer: Anna Daki Fashion Εditor: George Karapetis
Δημοσιεύτηκε στο τεύχος Νοεμβρίου 2020 της Vogue Greece.
Διαβάστε επίσης | Politicult: Η ψυχή των πραγμάτων