Η αισθητική του Κωνσταντίνου Βαρβιτσιώτη, που βρίσκεται πίσω από το brand AtoZGreek, είναι γνωστή. Η ελευθερία, το φως, η χαρά και η ανέμελη διάθεση του ελληνικού καλοκαιριού μετουσιώνονται στα αξεσουάρ που δημιουργεί με pop στοιχεία και high end αισθητική.
![Το καλοκαίρι μυρίζει Ελλάδα: Όταν η AtoZGreek συνεργάζεται με το πρώτο lifestyle souvenir store-1](https://vogue.gr/wp-content/uploads/2020/07/AtoZGreek-x-hellofrom-2.jpg)
Το νέο είναι ότι φέτος συνεργάζεται με το πρώτο lifestyle souvenir store hellofrom Thessaloniki, με ένα pop up στη Θεσσαλονίκη, όπως μαρτυρά το όνομα, που υμνεί -τι άλλο;- το καλοκαίρι μας και την Ελλάδα μας. Οι επισκέπτες του pop up θα έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν όχι μόνο μία αξέχαστη εμπειρία καλωσορίσματος και fine shopping, αλλά και άκρως καλοκαιρινές τιμές -20%.
![Το καλοκαίρι μυρίζει Ελλάδα: Όταν η AtoZGreek συνεργάζεται με το πρώτο lifestyle souvenir store-2](https://vogue.gr/wp-content/uploads/2020/07/AtoZGreek-x-hellofrom-3.jpg)